Opsamling 2019

Opsamling Sektion 21. fredage 
17.30 Asnæs
18.30 Kalundborg 
19.15 Slagelse 
20.00 Hvalsø 
20.30 Ringsted 

Opsamling D.D.B. torsdage. 
18.15 Asnæs 
19.00 Kalundborg 
19.45 Slagelse 
20.30 Ringsted 
21.00 Ankomst til ompakning
kl. 21.00 Hedehusene 

Anden bil starter i Hvalsø kl. 19.00 afleverer 19.30 i Ringsted og læsses på Sektionen bil.

Katalog nummer

Sælger

Duenummer

Nr. 01

Bjarne Jensen - 114

114-14-2564

Nr. 02

Bjarne Jensen - 114

114-14-2562

Nr. 03

Lene Mørum - 037

037-14-0359

Nr. 04

Lene Mørum - 037

037-14-0360

Nr. 05

Søren Eilsø - 030

030-14-0626

Nr. 06

Søren Eilsø - 030

030-14-0627

Nr. 07

Jørgen og Henning - 114

114-14-2614

Nr. 08

Jørgen og Henning - 114

114-14-2617

Nr. 09

Michael Andersen - 151

151-14-0387

Nr.10

Michael Andersen - 151

151-14-0392

Nr.11

Carsten og Kurt - 030

030-14--xxx

Nr. 12

Carsten og Kurt - 030

030-14--xxx

Nr. 13

Villy Sørensen - 114

114-14-2297

Nr. 14

Villy Sørensen - 114

114-14-2360

Nr. 15

Peter Majdahl - 09

009-14-0296

Nr. 16

Peter Majdahl - 09

009-14-0314

Nr. 17

Samson - 030

030-14-yyy

Nr. 18

Samson - 030

030-14-yyy

Nr. 19

Per Pedersen - 114

udgår

Nr. 20

Per Pedersen - 114

udgår

Nr. 21

John Nielsen - 09

009-14-0157

Nr. 22

John Nielsen - 09

009-14-0157

Nr. 23

Peter Espersen - 151

151-14-0621

Nr. 24

Peter Espersen - 151

151-14-0622

Nr. 25

Tony Petersen - 037

037-14-0499

Nr. 26

Tony Petersen - 037

037-14-0500

Nr. 27

Togo Bjergfelt - 151

151-14-0452

Nr. 28

Togo Bjergfelt - 151

151-14-0451

Nr. 29

Helge Bastkjær - 151

151-14-0523

Nr.30

Helge Bastkjær - 151

151-14-0524

Nr. 31

Team Knudsen - 030

030-14-0157

Nr. 32

Team Knudsen - 030

030-14-0129

Nr. 33

Frederik Jensen - 114

114-14-2615

Nr. 34

Frederik Jensen - 114

114-14-2616

Nr. 35

Bo Pedersen - 037

037-14-0010

Nr. 36

Bo Pedersen - 037

037-14-0009

   

 

 

 

 

Sektions vinder 2019

Uge 19 - 009 Peter Mejdahl
Uge 20 - 009 John Nielsen
Uge 21 - 114 Lars Kristensen
Uge 22 - 009 Bent Nielsen
Uge 23 - 030 J. Samson
Uge 24 - 009 Peter Mejdahl

Uge 25 - 151 Tage Hansen
Uge 26 - 030 J.Samson
Uge 27 - 030 Lisa & Rene
Uge 28 - 009 Bent Hansen
Uge 28U - 009 Thomas Pedersen

Uge 29 - 009 Bent Hansen

Uge 29U - 009 Tage Hansen
Uge 30 - 030 J. Samson

Uge 30U - 009 John Nielsen

Uge 31 - 009 Thomas Pedersen

Uge 31U - 037 Lene Mørum

Uge 32 - 114 Jørgen & Henning

Uge 32U - 009 John Nielsen

Sektions vinder 2019

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x